Dzienne archiwum: Styczeń 22, 2017

UPJPII Nowym Członkiem Porozumienia!

Z przyjemnością informujemy, że 21 stycznia 2017 r. podczas X Zjazdu Zwyczajnego PDNHiS w Krakowie Delegaci zagłosowali za przyjęciem Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II do Porozumienia! Samorząd Doktorantów reprezentowała przewodnicząca Barbara Żmuda, która podpisując statut sprawiła, że UPJPII jest 15 Uczelnią zrzeszoną w Porozumieniu!

Dziękujemy wszystkim delegatom, obserwatorom, przyjaciołom PDNHiS oraz gościom za udział i aktywność podczas X Zjazdu! Wczorajszy dzień obfitował w dyskusje, wymianę poglądów i negocjacje w zakresie ważnych dla nas zmian. Na tapecie oczywiście Ustawa 2.0, ale także nowa parametryzacja i planowana publikacja PDNHiS.
Gospodarzem X Zjazdu PDNHiS był Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie